MÖBLER / Bord / Bord 6001395
nr 600 1395
Bord
1890-tal, längd: 63, djup: 39, höjd: 73
Kondition: fanérskador
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 september 2009
kl 17:59:12
15/9 13:46:34
150 kr
21/9 09:28:23